Namlu Dövme Tezgahları Ve Diğer Tezgahlar

Şirketimiz tarafından temsil edilmekte olan Avusturya GFM GmbH firması, soğuk dövme metodu ile namlu üretimi konusunda dünyanın lideri konumundadır. Bilinen silah üreticilerinin tamamına yakını namlularının üretiminde GFM tarafından geliştirilmiş olan teknolojinin eseri olan soğuk dövme tezgâhlarını kullanmaktadır. Ülkemizde de savunma sanayi alanında çalışan ve namlu üreten firmaların tamamında GFM tezgâhları çalışmaktadır.

GFM soğuk dövme alanında olduğu kadar sıcak dövme konusunda da uzman bir firmadır. Sıcak dövme tesislerinde çeşitli çaplarda kütük yanı sıra, top namlusu ve demiryolu lokomotif ve vagon dingillerinin dövme işlemi yapılmaktadır.

GFM’in diğer bir uzmanlık alanı da otomotiv sanayi için üretmekte olduğu krank mili ve eksantrik mili freze tezgahlarıdır. Otomotiv sanayinde üretim yapmakta olan birçok yerli firma GFM’in krank freze tezgâhlarını yılardan beri kullanmaktadır.

Tezgâhlar grubumuzun son ve özel dalı da havacılık sanayi için GFM tarafından üretilen yüksek hızlı freze (“Router”) tezgâhlarıdır. Türk Havacılık sektörünün de tercihi olan GFM’in ülkemizdeki makine sayısı her yıl artmaktadır.

Ürün Adı Firma Adı Web Sitesi Bilgi Formu
Namlu dövme tezgahları GFM GMBH www.gfm.at
Soğuk dövme tezgahları GFM GMBH www.gfm.at
Sıcak dövme tezgahları GFM GMBH www.gfm.at
Krank Feze tezgahları GFM GMBH www.gfm.at
Stack Router GFM GMBH www.gfm.at
Tape Layer GFM GMBH www.gfm.at