Corporate

Savunma sanayi sektörünün kullanıcıları üreticileri, üreticileri de kullanıcıları yakından tanıyorlar ve takip ediyorlar düşüncesi ile uzun zamandır yenilenmesinin gerekliliğini tartıştığımız WEB sayfamızı güncelledik. Zira her geçen gün savunma sektörüne ilgi duyanların sayısı arttığı gibi temsil ettiğimiz firmaların ürünlerinde meydana gelen çeşitlilik ve yenilikleri sunma, web sayfamızı internet sektörünün değişen şartlarına uygun hale getirme ve sizlerle etkin iletişim ihtiyacı bizi web sayfamızı güncellemeye yönlendirdi.

Umarız sitemizin yeni tasarımını sizlerde beğenirsiniz.

Bizler kurulduğumuz 1961 yılından bugüne geçen yarım yüzyılı aşkın süredir birçok yatırım ve tedarik projelerini başarı ile tamamlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Gurur duyduğumuz diğer bir konu da krank freze tezgahları ve namlu dövme tezgahları gibi özel tezgahların üreticisi olan Avusturya GFM GmbH firmasını, mayon üretiminde Avrupa’nın en büyük kuruluşu olan Fransa EUROLINKS firmasını, 40 mm otomatik bombaatar ve 20 mm makinalı top gibi özel silah sistemlerini üreten GENERAL DYNAMICS firmasını temsil etmektir. Kısaca Zırh olarak da adlandırılan ve MARS markası ile tanınan Balistik koruma sacları konusunda ise Fransa ARCELOR MITTAL INDUSTEEL firmasının temsilciliği tarafımızca yapılmaktadır.

Ayrıca sayfalarımızı inceledikçe kapsül, kovan, mermi, tapa gibi çeşitli mühimmat aksamı ve mühimmat üretiminde kullanılan diğer yarı mamuller ve kimyasal ürünler ile çeşitli kalibrelerde mühimmat bilgileri için bizimle temasa geçebilirsiniz.